اسماعیل احمدی: فردی با کسوت و تجربه دکتر امری بهترین انتخاب برای ریاست هیات مدیره جامعه ممیزی و بازرسی است

اسماعیل احمدی نایب رئیس جامعه ممیزی و بازرسی ایران با اشاره به برگزاری مجمع عمومی عادی این جامعه و تغییر ترکیب هیات مدیره، گفت: پس از برگزاری مجمع و روشن شدن ترکیب هیات مدیره، به جناب آقای دکتر امری پیشنهاد دادم که ایشان مسئولیت ریاست هیات مدیره را با توجه به کسوت و بزرگی عهده‌دار شوند.

به گزارش روابط‌عمومی جامعه ممیزی و بازرسی ایران پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه این جامعه و ایجاد تغییر در ترکیب هیات مدیره، اسماعیل احمدی رئیس پیشین هیات مدیره جامعه، در گفت‌وگویی با روابط‌عمومی به تشریح وضعیت و موقعیت هیات مدیره در دور جدید پرداخت.

وی در ابتدای این گفت‌وگو ضمن تشکر از کلیه اعضای محترم جامعه ممیزی که با تشریف‌فرمایی به نامزد انتخاباتی خود رای دادند، از هیات مدیره پیشین جامعه نیز تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت که چرا که این عزیزان با حسن اعتمادی که نسبت به اینجانب داشتند، وظیفه ریاست هیات مدیره را به بنده واگذار کردند. امیدوارم امانت‌دار خوبی بوده باشم. مضاف بر آن از پیشکسوتان صنعت بازرسی و جامعه ممیزی که سابقه همکاری با آن‌ها را نیز داشته‌ام، صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.

احمدی تصریح کرد: پس از تغییراتی که در ترکیب هیات مدیره به وجود آمد و از آن‌جا که احترام به پیشکسوتان و متخصصان این صنعت را ضروری می‌دانم شخصا با جناب آقای دکتر امری جهت قبول مسئولیت ریاست هیات مدیره جامعه دعوت به عمل آوردم و ایشان نیز قبول زحمت کردند. چرا که ایشان را فردی دلسوز برای کشور عزیزمان ایران و انقلاب اسلامی می‌دانم و همچنین نسبت به توانمندی‌ها و سوابق اجرایی ایشان چه در حوزه بازرسی و چه در دیگر حوزه‌ها آگاهی دارم. همچنین از سایر اعضا هییت مدیره نیز که مشفقانه با پیشنهاد اینجانب موافقت کردند و به اتفاق آرا رای به ریاست جناب اقای دکتر امری دادند صمیمانه سپاسگذارم.

نایب رئیس هیات مدیره جامعه ممیزی و بازرسی ایران تداوم فعالیت‌ها و برنامه‌های هیات مدیره گذشته را ضروری دانسته و تأکید کرد: خوشبختانه در دوره قبل برنامه‌ریزی‌های مناسبی صورت گرفت که به دلایل متعدد بخشی از آن‌ها اجرایی نشد. بنا داریم در این دوره، موضوعات بر زمین مانده را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری کنیم. از جمله این اقدامات توجه به اصلاحیه آیین‌نامه تأیید صلاحیت شرکت‌های بازرسی و کلیه دستورالعمل‌های ذیل این آیین‌نامه است.

از دیگر اقداماتی که باید انجام شود ایجاد کار به روش صحیح و تقسیم سامانه‌ای IC و اصلاح فرایند تصدیگری شرکت‌های بازرسی کالا و حضور نمایندگان جامعه در کمیته‌های متناظر سازمان ملی استاندارد جهت اصلاح فرایندها و به روزرسانی دستوالعمل‌ها است.

وی جامعه ممیزی و بازرسی ایران را خانه کلیه فعالان صنعت بازرسی در کشور دانسته و گفت: با توجه به ترکیب جدید هیات مدیره و استفاده از ظرفیت هیات مدیره دیگر انجمن‌های این بخش و همچنین بهره‌گیری از توان شرکت‌های استانی و ملی در ترکیب هیات مدیره جامعه، رویکردی فراجناحی را دنبال خواهیم کرد و زمینه را برای معرفی هرچه بیشتر صنعت بازرسی در کلیه نهادهای تصمیم‌گیر در دولت انقلابی و مجلس شورای اسلامی بعنوان تشکل تاثیرگذار فراهم خواهیم آورد.

احمدی در پایان به افق صنعت بازرسی در برنامه توسعه هفتم کشور اشاره کرده و افزود: براساس سند استراتژیک جامعه ممیزی و بازرسی بنا داریم تا از طریق تعامل و ایجاد ارتباط با کلیه نهادهای حاکمیتی، نقش و جایگاه شرکت‌های بازرسی به عنوان عوامل متضمن کیفیت کالا و خدمات در کشور، را ذیل برنامه هفتم توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تعریف کرده و از این طریق صنعت بازرسی را به آحاد جامعه و همچنین مسئولان کشور معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.