پیام تبریک رئیس هیات مدیره جامعه ممیزی و بازرسی ایران به رئیس سازمان ملی استاندارد

اسماعیل احمدی رئیس هیات مدیره جامعه ممیزی و بازرسی ایران با ارسال نامه‌ای به غلامرضا شریعتی رئیس جدید سازمان ملی استاندارد ایران، انتصاب وی در این سمت را تبریک و از الزامات و ضرورت‌های تعامل با این سازمان مهم گفته است.

اسماعیل احمدی رئیس هیات مدیره جامعه ممیزی و بازرسی ایران با ارسال نامه‌ای به غلامرضا شریعتی رئیس  جدید سازمان ملی استاندارد ایران، انتصاب وی در این سمت را تبریک و از الزامات و ضرورت‌های تعامل با این سازمان مهم گفته است.

به گزارش روابط عمومی جامعه ممیزی و بازرسی ایران، در پیام تبریک رئیس این جامعه به رئیس سازمان ملی استاندارد آمده است: «انتصاب شایسته و ارزشمند حضرتعالی به عنوان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان ملی استاندارد را تبریک گفته، توفیق و سعادت جنابعالى را در راستای انجام ماموریت‌ محوله از درگاه حضرت ربوبی خواستاریم. بدون تردید سوابق ارزنده و ارزشمند جنابعالی در پست‌های مهم و اثربخش، توشه‌ و تضمینى براى موفقیت‌های آن سازمان معظم خواهد بود».

در بخش دیگری از این نامه با اشاره به ظرفیت‌ها و توانایی جامعه ممیزی و بازرسی ایران خطاب به شریعتی گفته شده است: «جامعه ممیزی و بازرسی ایران که بواسطه اعضا، وظیفه‌ای خطیر در زمینه بازرسی کلیه کالاهای وارداتی و صادراتی و نیز بازرسی پروژه‌های صنعتی، عمرانی و خدماتی ملی را ایفا می‌کند، وظیفه خود می‌داند تا با تمام توان در کسوت همکارى و همراهى آن مدیر گرانقدر اهتمامی ویژه و خاص داشته باشد.»

گفتنی است غلامرضا شریعتی، استاندار پیشین خوزستان از سوی حسن روحانی به عنوان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران معرفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *