افتتاحیه مسابقات جام کیفیت با حضور هیات مدیر جامعه ممیزی و بازرسی ایران

مسابقات فوتسال

مراسم افتتاحیه مسابقات جام کیفیت 1402 با حضور اعضای هیات مدیره جامعه ممیزی و بازرسی ایران در سالن فوتسال مجموعه ورزشی آب تهران با هدف افزایش همدلی و همبستگی میان مدیران صنعت بازرسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جامعه ممیزی و بازرسی ایران، در نخستین بازی از مرحله گروهی، در بازی افتتاحیه تیم مهندسی و صنعتی ایران موفق شد با نتیجه پر گل 5 بر صفر حریف خود موسسه رده بندی ایمنی صنعت ایرانیان را از پیش رو بردارد.

در دیگر بازی‌های مرحله گروهی، تیم بازرسی فنی ناظران صنعت تات 4 بر 1 مغلوب حریف قدرتمند خود بازرسی فنی ایرانیان شد و تیم 2R با نتیجه مشابه از سد حریف سرسخت خود گسترش کیفیت صنعت رهام گذشت.

در آخرین و پر گل‌ترین بازی امروز هم تیم پارسیان شرق از گروه سه، ساعت 12 و 15 دقیقه مقابل تیم قدرتمند بازرسی کیفیت و استاندارد ایران حامی مالی مسابقات صف آرایی کرد و 6 بر 1 مغلوب شد.

بنا بر این گزارش، با توجه به اشتغال بیش از 15 هزار کارشناس خبره و جوان در صنعت بازرسی کشور، جامعه ممیزی و بازرسی ایران به منظور اجرای وظایف خود در زمینه‌های رفاهی، فرهنگی و ورزشی مطابق بند 28 و 27 ماده 8 اساسنامه، نسبت به برگزاری مسابقات فوتسال جام کیفیت 1402 با هدف ارائه خدمات فرهنگی – ورزشی به اعضا و همچنین ارتقا همبستگی و همدلی میان آن‌ها اقدام کرد.

About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *